Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента

 1.  Загальні відомості

Приватне акціонерне товариство "Завод електрохімічних покриттів" (код за ЄДРПОУ 14315799). Місцезнаходження – 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 2/10. Телефон (факс) – (044)481-26-83. Електронна поштова адреса – Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Адреса сторінки в мережі Інтернет - www.zehp.kiev.ua. Вид особливої інформації – відомості про зміну складу посадових осіб емітента.

2.  Текст повідомлення

Згідно з рішенням загальних зборів від 27.03.12р. в зв’язку з приведенням діяльності товариства у відповідність до статуту товариства відбулися наступні зміни у складі посадових осіб:

  • Артемчук Світлана Дмитрівна звільнена з посади ревізора. Термін перебування на посаді – 1 рік. Володіє часткою в статутному капіталі – 0,617%;
  • Росавіцька Ірина Володимирівна призначена на посаду ревізора терміном на 5 років. Часткою в статутному капіталі не володіє. Попередня посада – ДАХК "Артем", провідний економіст ПЕВ.

Згідно з рішенням наглядової ради від 27.03.12р. відбулися наступні зміни у складі посадових осіб:

  • Грищенко Марина Анатоліївна звільнена з посади голови наглядової ради. Термін перебування на посаді – 1 рік. Володіє часткою в статутному капіталі – 0,001%;
  • юридична особа - Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" (код ЄДРПОУ 14307699) призначена на посаду голови наглядової ради терміном на 3 роки. Володіє часткою в статутному капіталі – 51,000%.

Вищезазначені посадові особи непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не мають та не надали згоди на розкриття паспортних даних.

3.  Підпис.

Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно з законодавством.

 

Директор Галінський О.В.                                                                                                                 27.03.12р.